Bugun...
SON DAKİKA

BANA MÜSAADE!

 Tarih: 31-01-2021 20:08:00
Turgut Güven

15 Mayıs 2010 tarihinde Kariyer Medya ekibine katılmış il yazımı  “YENİ BİR PENCEREDEN ŞEHRE SAHİP ÇIKMAK” başlığı altına yazmıştım.

        Bu yazıda; “Zonguldak ve ülke sorunlarını aklımızın erdiği, yüreğimizin yettiğince bu köşeden yazmaya sorunlara ortak çözümler üretmek için işaret fişekleri atmaya devam edeceğim.. Bu fişeklerden çözümler için ipuçları yakalayanlar olacağı gibi, dokunduğum, kızdırdığım ve tansiyonlarını yükselttiklerimde olacak” demiştim.

        Gerçekten de Kariyer Medya da yazdığım on yıl içinde çıkarına dokunduğum için kızdırdığım, tansiyonunu yükselttiklerim oldu.

        Yazdıklarımdan rahatsız olunca kafayı bulup telefonla arayıp küfür eden göbekli kıçı yere yakınlar yanında, arkamdan dedi-kodu yapıp “birilerinin adamı” olduğumu düşünen CHP’nin içinde çıkarları bozulanlarda da oldu.

        Saltukova’da CHP’li seçmeninin oylarıyla seçilip belediye başkanı olduktan sonra partisine ve seçmenine ihanet eden Zerrin Güneş, sahte ikametgâh ile Kilimli’de CHP ilçe başkanı yapılan intihal (aşırma) kitap yazan Erol Sarıal yazdığım gerçeklerden rahatsız olup, savcılığa suç duyurusunda bulundular. Tabi ki havalarını aldılar.

        Kariyer medya da başlarken yazdığım gibi, yazdıklarıma kızanlar ve tansiyonu yükselenler ise daha önce olduğu gibi yine umurumda olmadı. Birilerini üzeceğim, darıltacağım diye, doğru bildiğim gerçekleri yazmaktan geri durmadım.

        Kariyer Medya da yazdığım on yıl içinde Umut ve Çiğdem Şekerci ile hiçbir sorun yaşamadım.. Yazdıklarım nedeniyle sorun yaşamış olsalar bile benim bunlardan hiç haberim olmadı. Yazdıklarımın bir tek kelimesine bile müdahale etmediler. Her zaman dayanışma içinde olduk. Her ikisine de bana yazma imkanı sağladıkları için  sonsuz teşekkür ediyorum..  

        Yazdığım on yıl içinde beni takip eden, bilgi veren, teşvik eden siz okurlarıma da sonsuz teşekkür ediyorum.  

        Okuduğunuz satırlar Kariyer Medya da son satırlarım. Kariyer Medyada başlarken yazdığım gibi yeni bir pencereden şehre sahip çıkmaya, şehrin sorunlarını yazmaya imkânım olur mu bilmiyorum, ancak bildiğim bir şey var, bir süre yazmayacağım..   

        Hoşça kalın..

 

        TURGUT GÜVEN 

  Bu yazı 2155 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI